همه­ ی آن چیزی که درباره موها باید بدانید...

همه­ ی آن چیزی که درباره موها باید بدانید...

در بدن انسان نزدیک به ۵ میلیون تار مو وجود دارد که پوست سر دارای بیشترین سهم از رویش مو است. روی پوست سر به­ طور طبیعی بین 100 تا 150 هزار پیاز مو وجود دارد که با افزایش سن کاهش می­ یابند تا آنجا که یک فرد در کودکی در هر یک سانتی متر مربع 1100 پیاز مو دارد، که در سن 30 الی 50 سالگی این رقم به 250 تا 300 پیاز مو می­ رسد.

ادامه مطلب ...

هرآنچه درباره خالها باید بدانید

خال

خال­ها لکه یا ضایعه­های پوستی هستند که ممکن است با رنگ­های مختلف بر روی پوست ظاهر شوند، که بررسی ماهانه پوست و خال­ها می­تواند به تشخیص سریع­تر بیماری­ها کمک کند. حداقل 20 دلیل وجود دارد که می­تواندموجب ایجاد خال روی سطح پوست شود. از جمله بارداری، اختلالات هورمونی، ضعف سیستم ایمنی، چربی، نور آفتاب،مصرف قرص­های ضد بارداری، آلودگی خون، رژیم غذایی ناسالم و ... .

خال­ها ممکن است خوش خیم یا بدخیم باشند که بهتر است تشخیص نوع آن را به عهده­ی پزشک قرار دهید.اغلب خال­ها خوش خیم هستند و نیازی به برداشتن ندارند مگر در موارد زیبایی. روش­های متفاوتی برای برداشتن خال وجود دارد که نسبت به نوع خال تعیین می­گردد.

ادامه مطلب ...

لک­ه های قهوه­ای پوست و 7 راه حل خانگی

لک­ه های قهوه­ای پوست و 7 راه حل خانگی

لکه­هایی به رنگ قهوه­ای که گاه بر اثر اشتباه در مراقبت از پوست ایجاد می­شوند، علل متفاوتی دارند. گاه اثرات به جا مانده از جوش­ها، دستکاری جوش، بارداری، عدم استفاده از ضد آفتاب و ... است. راه­های متفاوتی برای از بین بردن این لک­ها وجود دارد که در این بخش به راه­حل های خانگی اشاره خواهیم کرد. به خاطر داشته باشید برای انتخاب راه­حل مناسب خود حتما نسبت به نوع پوست خود واتنتخاب راه حل مناسب آگاهی­های لازم را کسب کنید.

ادامه مطلب ...

پا ، قلب دوم

پا، قلب دوم

کمتر فردی پیدا می­شود که به همان میزانی که از صورت و دستان خود مراقبت می­کند به پاهای خود نیز توجه کند. پاها نقش اساسی در سلامت و زیبایی فرد دارند از این رو لازم است که توجه بیشتری به آن­ها داشته باشیم.

همیشه پیشگیری بهتر از درمان است، بهتر است با نکاتی برای پیش­گیری از ابتلا به مشـکلات و بیماری­های پا شروع کنیم.

ادامه مطلب ...

درباره ما

هدف اصلی گروه زیبایی ویشال، خریدی امن و راحت و ایجاد حس اعتماد در مشتریان با بهره بردن از تیمی مجرب و دانش کافی در زمینه مد و زیبایی است.

 
09029042319 (24*7)
 
این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید
 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

Premium Joomla Templates